ÇALIŞMA SAATLERİ
09.00 - 21.00
BİZİ ARAYIN
0543 2791279
Eylül Yaklaşıyor!
15
Ağustos

Eylül ayı daha çok yazın bitişi ve sonbaharın gelişini gösterse de aslında başka olayların da başlangıcı. Örneğin okullar açılıyor (ki Covid19 Pandemi döneminde sanırız ilk defa olmayacak), teknolojine en önemli oyunculardan Apple yeni ürünlerini tanıtıyor gibi örnekler verebiliriz.

Biz de bu haberimizde size Apple'ın yeni Watch 6 modelini anlatmaya çalışacağız.

Apple Watch

Yeni Apple Watch 6 'nın yeni bir tasarım ile gelmesini sızan görüntülere ve haberele bakılırsa beklemiyoruz. Ancak içerisinde çok güçlü yeni özellikler olacak.

Biliyorsunuz Apple Watch 4 ile birlikte EKG yani kalp Ekokardiyogramını çekmeye başlamıştı. Bu bizim ülkemizde de onay aldı ve açıldı. Yeni Watch 6 ile birlikte şimdi kanın oksijen satürasyonunu gösterecek bir özellik daha geliyor.

Ayrıca yeni Watch 6 ile birlikte Uyku düzeninizi de kontrol edebileceksiniz. Daha önce zaten bunu başka uygulamalar ile (SleepWatch gibi) yapabiliyordunuz ancak Apple yine dışarıda olan güzel bir özelliği kendi bünyesine katarak küçük firmalara rakip olmaya devam ediyor.

Pil olarak ise 303 mAH lik bir pil ile gelecek. Bu yine en fazla 2 günde bir şarja takmanızı gerektirecek bir durum. Daha sık kullanıyorsanız her gece şarj edeceğinizi unutmayın. Watch 7 ile bilikte ekran teknolojisini değiştireceği ve daha fazla pil tasarrufu sağlayan ekranlara geçeceği sızan bilgiler arasında.

Bakalım Türkiye fiyatı nasıl açıklanacak.

görüşmek üzere

cepuzman teknoloji

Leave Comments

*Required Field
*
*
*

Uzman Telefon Servisine mi ihtiyacınız var?

Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, General Mobile, Vestel, ZTE marka telefonlarda uzman servis.